Kdo jsme?

Ať už potřebujete lektora na jednodenní školení, ROZVOJOVÝ PLÁN pro Vaše zaměstnance, rekvalifikační program či jste získali podporu pro Vaše vzdělávání z dotačních titulů, můžeme vám pomoci.

Disponujeme rozsáhlou sítí zkušených a námi PROVĚŘENÝCH LEKTORŮ (všichni mají minimálně 3 roky odborné praxe). Kromě odborné způsobilosti lektorů patří mezi naše nesporné výhody rovněž flexibilita REGIONÁLNÍ. Není pro nás problém doporučit Vám lektory v rámci celé České republiky.

Nabízíme Vám unikátní portálové řešení, snadnou orientaci podle oblastí nebo podle oborů, podstatné informace o lektorovi, jeho zkušenostech, vzdělání a referencích. Přes webové rozhranní můžete vhodné lektory na přímo SAMI OSLOVIT a dohodnout si s nimi konkrétní obsah poptávaných školení – bez dalších nákladů.

Pokud se nechcete spolehnout pouze na Váš úsudek při výběru lektora, rádi Vám posloužíme KOMPLEXNÍ SLUŽBOU od definice obsahu, rozsahu až po výběr lektora a vyhodnocení vzdělávací aktivity.

Jsme přesvědčeni, že:

  • Poskytujeme komplexní informace o spolupracujících lektorech.
  • Jsme jedna z mála společností, která OTEVŘENĚ SDÍLÍ svou cenovou politiku. Chceme být spravedliví. Budeme Vám fakturovat na základě Vámi objednaných služeb, ne to, co si myslíme, že byste mohli být ochotni zaplatit.
  • Nerealizujeme zakázku za každou cenu. Pokud si z jakýchkoliv důvodů nejsme jisti, že bychom splnili Vaše očekávání, budeme se snažit DOPORUČIT Vám jiného vhodného poskytovatele.
  • Pomůžeme Vám nastavit si REALISTICKÉ CÍLE a očekávání tréninků, maximálně si s Vámi upřesníme téma na které sháníte lektora, doporučíme Vám vhodnou metriku pro daný tip vzdělávací akce atd.
  • Důležité je pro nás BUDOVÁNÍ VZTAHŮ s lidmi, se kterými spolupracujeme (ať už jde o klienta nebo lektora) . Nebudeme Vás zatěžovat nepříjemnými prodejními telefonáty jen proto, že jste požadovali nějaké základní informace.

Top Lektoři.cz Vám také mohou zajistit rekvalifikační programy. Máme akreditovány od MŠMT tyto tři rekvalifikační programy:

  • Administrativní pracovník (120 hodin)
  • Manažer (120 hodin)
  • Manažer / manažerka (142 hodin)

Naše přednost: jsme nároční k lektorům


Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy. Nejenže Vám na ně rádi odpovíme, zároveň nás každý z nich posune o trochu dál.

Se srdečným pozdravem

Ing. Markéta Huplíková
Jednatelka
Top Lektoři.cz s.r.o.

Posílejte požadavky bez registrace:

Fotografie Markéta Huplíková

Markéta Huplíková
jednatelka

huplikova@toplektori.cz
+420 603 293 139


Uživatelská nabídka


Kontakt

Duplicate entry '16777215' for key 'PRIMARY'