Aktuality

 • Proběhla již šestý prezenční kurz pilotáže projektu „Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj

  Proběhla již šestý prezenční kurz pilotáže projektu „Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj“
  Účastníci pilotáže projektu Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj absolvovali ve dnech 15. a 16. 5. 2014 školení s názvem Modul VI. Pokročilé prezentační dovednosti.
  Kurzu, který vedl lektor Milan Studnička, se zúčastnilo celkem 20 účastníků pilotáže projektu. Kurz byl věnován zejména zvládání náročných situací, které potkají každého lektora v jeho praxi. Účastníci tak trénovali např. práci s nespolupracujícími posluchači kurzu.
  V současné době účastníci připravují a nahrávají své ukázkové prezentace. V červnu je pak čeká zakončení celého cyklu kurzů – hodnotící pohovor s lektorem Honzou Vojtkem, který na základě rozboru nahraných prezentací zhodnotí pokroky, jež po absolvování všech kurzů účastníci v lektorský dovednostech udělali.
  [22/05/14]
  více zde
 • Realizace V. Modulu projektu Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj

  Účastníci pilotáže projektu Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj absolvovali ve dnech 17. a 18. 4. 2014 školení s názvem Modul V. Příprava programu a hodnocení vzdělávání.

  Kurzu, který velmi zajímavým a podnětným způsobem vedl lektor Milan Studnička, se zúčastnilo celkem 19 účastníků pilotáže projektu. Na kurzu byly představeny a diskutovány různé metody hodnocení vzdělávání a sestavování vzdělávacího programu.
  Další kurzy jsou plánovány na 15. a 16. května a věnovány budou pokročilým prezentačním dovednostem lektorů
  [23/04/14]
  více zde
 • Realizace druhé části modulu IV. MS PowerPoint (projekt Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký k

  Účastníci pilotáže projektu Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj absolvovali ve dnech 20. a 21. 3. 2014 druhou část školení na téma MS PowerPoint. Všech 23 účastníků mělo možnost si na mnoha praktických příkladech procvičit nejen teoretické poznatky, které načerpali na předchozím školení na téma MS PowerPoint a také při studiu e-learningů. Seminář opět vedl zkušený lektor Jakub Haman. [26/03/14]
  více zde
 • Zahájení projektu „Řízení znalostí pomocí kvalifikovaných lektorů“

  V březnu 2014 zahájila společnost Top Lektoři.cz s.r.o. práci na projektu „Řízení znalostí pomocí kvalifikovaných lektorů“. Projekt je zaměřen na pokročilé lektory dalšího vzdělávání, a to v návaznosti na identifikované potřeby zaměstnavatelů Plzeňského kraje. Při přípravě projektu bylo realizováno dotazníkové šetření mezi 51 firmami Plzeňského kraje. Na základě identifikované potřeby zaměstnavatelů byl vytvořen vzdělávací program pro lektory dalšího vzdělávání, který zahrnuje metodiku vzdělávání včetně autodiagnostického testu, 9 elearningových kurzů, 5 modulů prezenčního kurzu a pilotování navrženého vzdělávacího programu se skupinou 16 zájemců z řad stávajících lektorů Zároveň s pilotáží programu bude probíhat také jeho evaluace s cílem zhodnocení výstupů projektu a získání zpětné vazby od přímých účastníků školení a zaměstnavatelů regionu.
  Projekt bude probíhat po dobu 14 měsíců.

  Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky (reg. č. CZ.1.07/3.2.02/05.0041).
  [03/03/14]
  více zde
 • Realizace Modulu IV. MS PowerPoint (Projekt Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj)

  Ve dnech 20. a 21. 2. 2014 proběhla první část prezenčního kurzu zaměřeného na práci s programem MS PowerPoint. S přípravou prezentací v MS PowerPoint seznámil celkem 22 účastníků lektor Jakub Haman, který se v lektorské práci zaměřuje na školení programů sady Office a také na grafiku.Účastníci školení zde mohli rozšířit své znalosti, které načerpali za studia e-learningových kurzů. Svou práci s MS PowerPoint budou mít možnost zdokonalit ještě v březnu, kdy je čeká druhá část kurzu věnovaného tvorbě profesionálních a působivých prezentací.Kurz je součástí projektu Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj (CZ.1.07/3.2.01/04.0015).Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie.
  [24/02/14]
  více zde
 • Realizace Modulu III. Interaktivní techniky vzdělávání

  V termínech 23. a 24. ledna 2014 proběhl již třetí prezenční kurz zaměřený na interaktivní techniky vzdělávání. K tomuto prezenčnímu kurzu měli účastníci v prosinci 2013 možnost nastudovat odpovídající e-learningové kurzy, které slouží jako teoretická příprava.
  Kurzem provedl celkem 23 účastníků Mgr. Milan Studnička, absolvent programu celoživotního vzdělávání na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Milan je kvalifikovaným lektorem vzdělávání dospělých v České republice a Slovenské republice a mimo jiné autorem knihy: Každý lhář je vždy zlodějem a jen pravda jasně ví, co bude dál.
  [04/02/14]
  více zde
 • PF 2014

  Tým Top Lektoři.cz Vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně úspěchů a spokojenosti. [20/12/13]
 • Účastníci pilotáže studují další e-learningové kurzy

  Účastníci pilotáže projektu Kvalifikovaný interní lektor pro Liberecký kraj obdrželi další e-learningové kurzy ke studiu. Jedná se o tyto kurzy: Výkladovo-ilustrativní metody, Dialogické metody a Základy autorského práva pro lektory. E-kurzy slouží jako teoretická příprava k prezenčnímu kurzu v lednu 2014 s názvem Interaktivní techniky vzdělávání. [18/12/13]
 • Proběhla realizace druhého modulu pilotáže

  12. listopadu 2013 (pro první skupinu) a 26. listopadu 2013 (pro druhou skupinu) proběhla pilotáž druhého prezenčního kurzu Modulu II. Zákonitosti vzdělávání dospělých opět v Hotelu Liberec. Pilotáže se účastnilo celkem 25 osob. Pilotáž probíhá dle předem stanoveného harmonogramu v termínech. Reakce účastníků na prezenční kurzy je velmi pozitivní. Uvádíme zde pro představu několik reakcí účastníků: „Vše bylo naplněno na 100% a spíš víc oproti očekávání.“; „Skvělý profesionální lektor, výborné praktické tipy, přenositelné do praxe.“ [29/11/13]
  více zde
Předchozí stránka Zobrazuji 11-20 z 60 aktualit Další stránka Poslední stránka

Posílejte požadavky bez registrace:

Fotografie Markéta Huplíková

Markéta Huplíková
jednatelka

huplikova@toplektori.cz
+420 603 293 139


Uživatelská nabídka


Kontakt

Duplicate entry '16777215' for key 'PRIMARY'